Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Czarzasty: Jest jeden władca marionetek

dodano 5 dni temu, 2018-01-10 w kategorii: Informacje

- W kategoriach prowadzenia Polski, w kategoriach stosunku do Unii Europejskiej, praworządności i tych wszystkich rzeczy nic się nie zmieniło, bo władca marionetek jest jeden i nazywa się Jarosław Kaczyński - powiedział w programie #RZECZoPOLITYCE lider SLD.
 
Włodzimierz Czarzasty wypowiedział się na temat rekonstrukcji w polskim rządzie. Stwierdził, że te zmiany nic nowego nie wprowadzą. - Władca marionetek się nie zmienił, zmieniły się marionetki. Jestem zadziwiony stanowiskami wielu osób z opozycji parlamentarnej, którzy mówią że nastąpiła dobra zmiana i czterech złych ministrów zostało wymienionych na lepszych – skomentował.
 
Zapoznaj się z całą rozmową z Włodzimierzem Czarzastym w programie #RZECZoPOLITYCE, kliknij tu.


Komentarze

Wydarzenia

 • Czarzasty: Bez wahania zagłosowałbym za projektem Ratujmy Kobiety

  9 minut temu

  Przewodniczący SLD pytany w Radiu RMF FM, czy zagłosowałby za projektem #RatujmyKobiety, odpowiedział, że „bez wahania”. czytaj więcej»

 • Senyszyn: Podziemie aborcyjne nie chce liberalizacji prawa do przerywania ciąży

  27 minut temu

  - Kobiety manifestowały spontanicznie, ponieważ dostrzegły, iż ich prawa są ograniczane. W debacie widać hipokryzję tzw. działaczy pro-life. Walka w Sejmie toczy się o zakazanie kilkuset legalnych aborcji rocznie, a w Polsce i poza granicami kraju Polki dokonują około 150 000 aborcji rocznie – przypczytaj więcej»

 • Kulasek: W Polsce nie ma opozycji parlamentarnej

  wczoraj o 16:16

  - Od zawsze wspieram Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, uważam że jest to jedna z nielicznych inicjatyw, która bardziej łączy Polaków niż dzieli, chociaż obecnie rządzący próbują ją obrzydzić – powiedział Marcin Kulasek. - Jako SLD byliśmy członkami komitetu „Ratujmy Kobiety” i zbieraliśmy wraz zczytaj więcej»

 • Czarzasty: PO konsekwentnie popełnia błędy

  wczoraj o 12:39

  - Żadnej krwi żeśmy nie poczuli. Natomiast patrzę z zadziwieniem na to, co robi z tym błędem w Sejmie Platforma i Nowoczesna, ponieważ brną w jakąś niesłychaną sytuację – skomentował zamieszanie wokół głosowania przez Sejm nad obywatelskim projektem „Ratujmy Kobiety 2017” Włodzimierz Czarzasty.czytaj więcej»

 • SLD DO RAZEM: DOGADAJMY SIĘ

  wczoraj o 12:10

  - Jesteśmy jedyną partią, która w zeszłym roku wzięła udział w aż trzech wielkich zbiórkach podpisów pod obywatelskimi projektami: pod referendum dot. reformy edukacji, pod projektem Ratujmy Kobiety oraz pod projektem Federacji Stowarzyszeń Służb Mundurowych dotyczącym cofnięcia zmian w ustawie o zaczytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.